Služby

Doplnkové služby zdarma

Okrem profesionálnej montáže so zárukou Vám ponúkame pri kúpe materiálu s montážou tieto služby navyše zadarmo: zameranie stavebných otvorov, skladovanie tovaru až do realizácie, doprava materiálu v rámci mesta, vynáška do bytu/domu, likvidácia odpadu po montáži.

  poradenstvo pri výbere dverí a podláh

  Poradenstvo a výber v interiérovom štúdiu

  Výber dverí a podláh je jedným z kľúčových momentov, keď ide o dokončenie interiéru v dome alebo byte. Vhodne zvolený funkčný model dverového kompletu či vhodná voľba podlahy, môže ovplyvniť charakter a štýl celého usporiadania interiéru. Pamätajte, že dvere nie sú len o bohatosti modelov a farieb, musíte vybrať ten správny typ pre vaše potreby. Navštívte naše nové interiérové štúdio, kde Vám pomôžeme so správnym výberom vhodného modelu dverí a podláh do Vášho interiéru.

  autorizovaná montáž dverí a podláh

  Autorizovaná montážna skupina

  Nielen vhodný výber dverí a podláh, ale aj profesionálna inštalácia je veľmi dôležitá. Na nej závisí, či výrobok bude slúžiť dobre a spoľahlivo počas celej životnosti diela. Správna inštalácia dverí, zárubní a príslušenstva umožňuje veľa rokov ich používania. Aby ste zabezpečili, že všetko ide podľa plánu, použite autorizovanú montážnu skupinu a objednajte si dvere a podlahy aj s montážou. Čo je autorizovaná montážna skupina?

  Montážne práce

  Montážne práce

  Pre našich zákazníkov realizujeme montážne práce za zvýhodnené ceny. Cenovú ponuku na práce vypracujeme ,,na mieru,, po dohode s klientom, na základe obtiažnosti a rozsahu prác. Základný cenník montážnych prác nájdete v sekcii Služby. Práce ktoré realizujeme sú v rozsahu menších zakázok pre individuálnych klientov až po rozsiahle developérske projekty. Okrem samotnej montáže ponúkame doplnkové služby.

  Developerské projekty

  Developerské projekty

  Okrem množstva zrealizovaných dodávok a montáži pre individuálnych klientov a menšie projekty, realizujeme aj dodávky s montážou pre developerov a investorov na väčších projektoch. Budúcim nájomcom poskytujeme v spolupráci s investorom možnosť výberu nadštandardu za zvýhodnené ceny. Klientské výbery sú realizované v interiérovom štúdiu, kde majú klienti možnosť zmeny štandardu vybraného developerom za nimi vybrané modely dverí, podláh či príslušenstva. V prípade holobytov, pre budúcich nájomníkov ponúkame možnosť výberu s realizáciou za zvýhodnené ceny. Pozrite si zrealizované a pripravované projekty.

  • Kontaktujte Nás