Podlahy

Spoločnosť Gerflor je špecialista na výrobu vinylových podláh s množstvom farebných dekorov. Ponúka zákazníkom komplexné riešenie pre každý typ interiéru a rôzne spôsoby pokladania podlahy.  Pokad vinylových podláh Gerflor môže byť priamo na hrubé podlahy a bez použitia lepidla. Vďaka svojej vode odolnosti je idálnou na využitie v kúpeľniach, kuchyniach alebo vlhkých priestoroch. Ďalšou pozitívnou vlastnosťou je schopnosť znížiť hluk jednak v mieste, kde sa položí a jednak v miestnosti pod ňou.

Podstatu stolárstva vytvoril majster za účasti najnovších technológií. Estetika, vytrvalosť, dôstojnosť a elegancia, to sú vlastnosti kolekcii De Lux.

Laminátové podlahy Weninger sa vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči tlaku a dôrazom na kvalitu a dizajn. Vďaka jednoduchej montáži a čisteniu sú vhodné pre domy, byty alebo kancelárie, sú ideálne aj pre podlahové kúrenie.

Laminátové podlahy značky Weninger ponúkajú zákazníkom spojenie krásy a jedinešnosti. Od moderných klasických dekorov až po teplé a prírodné imitácie dreva. Podlahy Weninger predstavujú novinku na trhu.Vďaka jednoduchej montáži a čisteniu sú vhodné pre domy, byty alebo kancelárie, sú ideálne aj pre podlahové kúrenie. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči tlaku a dôrazom na kvalitu a dizajn. 

  • Kontaktujte Nás